Chipsmall Limited
Riaditeľská jednotka spoločnosti Shenzhen Electronic Commerce
1 000 metrov štvorcových

Spoločnosť Chipsmall Limited pozostáva z profesionálneho tímu s priemerne viac ako 10-ročnými skúsenosťami s distribúciou elektronických komponentov. So sídlom v Hongkongu sme už nadviazali pevné a vzájomné obchodné vzťahy so zákazníkmi z Európy, Ameriky a južnej Ázie a dodávame zastarané a ťažko dostupné komponenty, ktoré vyhovujú ich špecifickým potrebám.

S princípom „Kvalitné diely, priorita zákazníkov, čestná obsluha a ohľaduplný servis“ sa naše podnikanie zameriava hlavne na distribúciu elektronických komponentov. Medzi linkové karty, s ktorými sa zaoberáme, patria Microchip, ALPS, ROHM, Xilinx, Pulse, ON, Everlight a Freescale. Medzi hlavné produkty patria IC, moduly, potenciometre, IC zásuvky, relé, konektory. Naše diely pokrývajú také aplikácie ako komerčná, priemyselná a automobilová oblasť.

Tešíme sa na nadviazanie obchodného vzťahu s vami a dúfame, že vám poskytneme tie najlepšie služby a riešenia. Poďme vytvoriť lepší svet pre náš priemysel!

História rozvoja
"Zažívame éru rýchleho technologického rozvoja a máme tú česť zúčastniť sa ako svedok ako jeden z nich."
2004
Založenie

Spoločnosť bola zjavne založená v Shenzhene

2014
Akumulácia

Na veľtrhu Mníchov Electronics, predajný tím zabaviť na medzinárodnom trhu s elektronikou

2019
Prelom

Získal certifikát národného high-tech podnikových kvalifikácií

2020
Rozvoj

Absolvované certifikácia systému IS09001

2021
Skok

Obrat spoločnosti dosiahol 200 miliónov juanov

2022
Creation

Hong Kong office was established.

2023
Innovation

Passed the ESD certification and the AS9120B certification.

Osvedčenie

ESD

Chipsmall Centrum kontroly kvality spĺňajú požiadavky na elektrostatické výboje pre elektrické a elektronické výrobky v súlade so štandardom ANSI/ESD S20.20.

AS9120B

Chipsmall Zlepšuje bezpečnosť a spoľahlivosť výrobkov, ako sú letecké materiály a komponenty, aby splnili požiadavky zákazníkov v leteckom priemysle.

ISO14001

Získali sme certifikáciu systému environmentálneho riadenia a zaviazali sme sa vytvárať ekologický podnik.

ISO9001

Sledujeme systém riadenia kvality ISO9001, aby sme zákazníkom poskytli spoľahlivé elektronické komponenty.

D&B

Dun & Bradstreet sme boli certifikovaní, aby sme vytvorili dobrý imidž v sieťovom podnikovom prostredí a zvýšenie priaznivosti a dôvery potenciálnych zákazníkov.

Naše silné stránky
Skvelá povesť kvality

Poskytovať iba originálne a autentické elektronické komponenty, zastavte všetky zrekonštruované, falošné a chybné časti a získali dobrú povesť mnohých zákazníkov.

Prísny proces kontroly kvality

Zriadili sme testovacie laboratórium QC a vždy trváme na tom, aby sme predovšetkým umiestnili kvalitu komponentov, miera návratnosti od zákazníkov menej ako 0,22%, čo je oveľa nižšia ako priemer v priemysle.

Perfektný kanál dodávateľského reťazca

S našimi rozsiahlymi globálnymi kanálmi obstarávania a zásobami zásob sme si istí, že poskytujeme globálne získané vysoko kvalitné elektronické komponenty nákladovo efektívne a v najkratšom čase našim zákazníkom.

Plne implementujte normy ISO

Berieme „IDEA-STD-1010B“ ako štandard kontroly kvality a pracujeme v prísnom v súlade s AS9120, ESD, ISO9001, ISO14001 a ďalšími medzinárodnými štandardnými systémami.

Firemná kultúra
Orientovaný na ľudí

Poskytnite zamestnancom dobrú platformu na vzdelávanie a komunikáciu a spravodlivý a transparentný propagačný kanál, ktorý im pomáha rásť.

Usilovať sa o dokonalosť

Poskytnúť našim zákazníkom vynikajúce produkty, ktoré vyhovujú ich potrebám a presahujú ich očakávania.Excelentnosť, to je náš štandard.

Orientovaný

Poskytovať všetkým vrátane zákazníkov, zamestnancov a dokonca aj obchodných partnerov s možnosťou vytvoriť a realizovať svoje sny.

Prvotriedny

Spĺňajte potreby zákazníkov, poskytujte zákazníkom najprížnejšie produkty a uspokojivé služby a vynakladajte 200% nášho úsilia o uspokojenie 100% spokojnosti zákazníkov.

Činnosť spoločnosti
2023 Electronic Industry Chain Summit Co-hosted by Chipsmall Achieved a Great Success
2022 Annual Meeting & Outstanding Employee Award Ceremony
On Mid-Autumn Festival, Chipsmall sent mooncakes to our employees, wishing that they could share mooncakes with their families and enjoy the wonderful time together.
The Spring Festival holiday is over, Chipsmall has prepared a welcome lucky money for everyone!
Chipsmall organized employees to have an outing in spring, which not only relaxed themselves, but also promoted the relationship between colleagues.
Chipsmall led employees to support farmers and agriculture spontaneously, selling agricultural products in impoverished mountainous areas.
In order to relieve the work pressure of employees and enhance team cohesion in the fast-pace and high-intensity work, Chipsmall held a wonderful team building activity.
Intent to celebrate Chipsmall's 17th anniversary, we arranged a holiday trip for employees.
Chipsmall held a baseball activity recently. Employees learned baseball shooting skills during a relaxed and pleasant environment.
Secretary Wu Xiaofeng presented the flag to Chipsmall's CEO, Lim, the captain of the Public Service