Choose Your Location
en

English

Array

Slovenská

Select More Languages

Chipsmall X-Ray Inspection for Electronic Components Is Opening Now

Propagačná cena, ako je nižšie
Množstvo cien
1. kus
US $10.00
Druhý kus
US $5.00
3. kus
US $5.00
4. kus
US $5.00
···
···
Röntgenové doručenie obrázkov
Za 2 hodiny po prijatí komponentov.
Platba
PayPal pred doručením obrázka

*Cena rozdelenia je za rovnakú časť č., Ale môže to byť rôzne dávkové kódy.

** Naša cena nezahŕňa náklady na prepravu.

Služba s pridanou hodnotou

Naša röntgenová databáza obrázkov má viac ako 150k + kúsky obrazu pre komponenty z dôveryhodného zdroja.Analýza na dodržiavanie predpisov alebo neúčinnosti

Môže byť poskytnutý, ak náhodou máme časť v našej databáze.Na túto službu sa na túto službu vzťahuje 5 USD/kus.

Vzorky röntgenového obrazu
Ďalšie podrobnosti získate od svojho predaja.
Čo je röntgenová kontrola

Röntgenová kontrola je použitie röntgenovej zobrazovacej technológie na získanie vnútornej štruktúry testovacieho objektu a potom pozorovanie interných informácií o testovacom objekte bez porušenia testovacieho objektu.

Používa sa hlavne na analýzu úsudku autentickosti a analýzu zlyhania komponentov.Je to medzinárodne uznávaná metóda na úsudok a analýzu a detekciu porúch CHIP.

Úloha röntgenového žiarenia

Technológia detekcie röntgenového žiarenia má výhody rýchlej rýchlosti, nedeštruktívnych a nízkych nákladov pri detekcii autenticity ChIP.

Detekcia zlyhania čipov:

Prostredníctvom röntgenových obrázkov vizuálne sledujte vnútorné defekty, odlupovanie, prasknutie, dutiny atď. Čip a pomôžte pri posudzovaní zlyhania čipu.

Rozsudok autenticity čipu:

Autenticitu sa dá posudzovať porovnaním rámca, zrna, vodiča a ďalších prvkov v röntgenovom diagrame testovacieho kusu so štandardným čipom;

Röntgenová databáza

V teste úsudku čipovej autenticity je potrebné porovnávať röntgenový obraz testovacieho dielu s röntgenovým obrazom pôvodného štandardného čipu, aby sa stanovila pravosť.S pomocou databázy obrazových obrazov Chipsmall röntgenový čip šetrí časové náklady a pracovné obdobie pre podniky na nákup obrázkov porovnávania vzoriek a realizuje zvýšenie zníženia nákladov a zvýšenie účinnosti.

Chipsmall Databáza obrazových obrazov röntgenového čipu, všetky vzorky sa zakúpia od pôvodného agenta, vysoká spoľahlivosť, široké pokrytie, ľahký dotaz, vitajte na skúsenosti!