Dodacie podmienky

Granty a rezervy

Druh transportu

Chipsmall ponúka rôzne spôsoby dopravy: môžeme vám pomôcť posielať zásielky federálnym kuriérom, DHL, UPS, TNT, EMS alebo iným spôsobom, ktorý sa vám páči. Všetky. Môžete si zvoliť svoju logistickú službu. Ak existuje konkrétny spoločný podnik na doručovanie, spoločnosť. Zároveň je to spôsob doručenia, ktorý prijme požiadavku zákazníka.
 

náklady na doručenie:

  • Náklady na dopravu závisia od veľkosti, hmotnosti a miesta určenia balíka. Máme dlhodobé obchodné vzťahy so spoločnosťami Federal Courier a DHL. Budeme sa snažiť, aby sme vám poskytli najlacnejšiu kuriérsku cenu. Pre vašu bezpečnosť balenia budeme poistení pre veľké zásielky.
  • Prijaté objednávky nad 10 000 dolárov budú zdarma doručené do celého sveta prostredníctvom služieb DHL / FedEx. Ak je celková suma nižšia ako 10 miliónov dolárov, DHL / Fax bude stáť 60 - 10 100 dolárov v závislosti od hmotnosti / veľkosti. Zvýšte cestovné z.
  • Dopravcovia zvyčajne poskytujú online účty na správu vášho nákladu, dokonca aj s pokročilejšími funkciami.
  • Dodržiavame všetky vývozné pravidlá a pravidlá. Niektoré výrobky môžu podliehať obmedzeniam ITAR a obmedzenia vývozu môžu mať za následok skorší dátum dodania.

Dodacia lehota a miesto určenia

Tovar doručíme do 1 - 2 dní od dátumu, kedy všetok náklad dorazí do nášho skladu.

  • Naše pracovné dni sú od pondelka do piatku, okrem soboty, nedele a sviatkov.
  • Dodacie lehoty závisia od spôsobu dopravy a miesta určenia. Clá, dane a ďalšie poplatky sú zodpovednosťou príjemcu. Pretože naše náklady zahŕňajú iba náklady na prepravu balíka, kontaktujte prosím váš colný úrad a odhadnite možné náklady.
 

Toto je harmonogram dodania z nášho skladu do vášho cieľa. Prosím obráťte sa na svoju stranu.

  Ázia Severná Amerika Európe stredný východ Južná Amerika Afrika
DHL 2-4 dni 3-4 dni 3-5 dní 3-6 dní 3-5 dní 4-6 dní
FedEx IP 2-4 dni 3-4 dni 4-5 dní 3-6 dní 4-6 dní 4-6 dní
 

Dodanie a dodacie lehoty sa počítajú v pracovných dňoch od pondelka do piatku. V prípade hlavných sviatkov, ako sú Vianoce, počkajte, prosím, na dodaciu dobu. V týchto osobitných prípadoch sa pripomína možné oneskorenie. Krajiny, ktoré z dôvodu politiky nemožno zaslať: Afganistan, Stredoafrická republika, Pobrežie Slonoviny, Konžská demokratická republika, Kórejská ľudovodemokratická republika, Eritrejské spoločenstvo, Libanonská republika, Libéria, Somálska demokratická republika, Sudánska republika. Podrobnosti o preprave získate na [email protected].